Reference

Zpočátku jsme založení stránky s referencemi zavrhli, hodnocení jsme chtěli nechat na každém z našich hostů, s postupem času jsme tento postoj přehodnotili a reference přidáváme. Zejména proto, že nám vaše komentáře pomáhají, motivují a velice těší. Níže tedy najdete výstřižky z emailů které jste nám poslali. Děkujeme.

Dobrý den paní Hájková,
v pátek jsme od vás odjeli, aniž bychom se s vámi rozloučili. Mluvili jsme jen s paní, která nás ráno obsluhovala při snídani. Dovolte, abychom vám tedy dodatečně poděkovali za hezký pobyt u vás a popřáli vám, aby se vám ve vašem podnikání dařilo a měli jste mnoho spokojených zákazníků.
S pozdravem manželé Hana a Jaroslav Dostálovi

Jsem nadšená, skvělá a milá obsluha v restauraci, výborné jídlo, parádní ubytování, skvělí majitelé, kteří vyšli ve všem vstříc 🙂 Vrátíme se určitě.
Nikola Tomková

Dobrý den paní Hájková. Předně bych Vám chtěl poděkovat za ubytování a výbornou kuchyní u Vás a samozřejmě také za povedený večer s „kytarovým duem“ :). Chtěl jsem se zeptat, jestli by bylo možné zasílat na můj e-mail, informace o akcích, které se u Vás v restauraci budou v budoucnu pořádat. Rádi bychom se zúčastnili. Díky a přeji, ať se Vám daří!!
Pavel Trombík s rodinou.

Děkujeme za krásné prožití Velikonoc ve Vašem penzionu a velmi milou obsluhou celé rodiny a všech zaměstnanců.Cítili jsme se jako doma.
Manželé Dvořáčkovi, Jeseník.

Těšíme se na příjemný pobyt u Vás – již jsme ve Vašem penzionu byli před třemi lety a žasneme, jak jste prostředí zvelebili, o to nás to více láká 🙂
Hezký den a s pozdravem Vladimíra Nová.

Paní HÁJKOVÁ,
děkujeme vám za moc příjemný pobyt ve vašem penzionu. Mluvili jsme s vámi i s panem Hájkem, věříme, že pokud váš penzion společně s vaší přepychovou kuchyní a krásným prostředím vaší uzavřené terasové zahrady s parádním krytým bazénem bude poskytovat tyto služby, budou se k vám klienti vracet. Celá vaše obec je úchvatná svou čistotou, krásnými předzahrádkami a téměř všude novými fasádami domků. Prošli jsme si vaši obec a mluvili jsme s obyvateli. Vše na nás působilo kladně a byli jsme moc spokojeni. Pokud je možno někam poslat do recenzí hodnocení našeho pobytu v ve vašem penzionu, rádi to pošleme.
Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně spokojených klientů, Jaroslava Kynclová, Poděbrady.

Dobrý den, milí manželé Hájkovi.
Psala jsem Vám přes email na Vašich internetových stránkách, ale nevím, zda se správně odeslal
Chtěli bychom společně s manželem Vám a Vašim zaměstnancům poděkovat za nádherné dva večery u Vás.
Především nás mile překvapila milá pohostinnost, úslužnost a vstřícnost celého personálu hospůdky Na Růžku i příjemný rodinný penzionek U Hájků s krásným bazénem a saunou.
Velmi nás oslovila fotografie dokumentující v jakém stavu vypadalo místo, kde teď díky Vám stojí Váš krásný penzionek.
Je neuvěřitelné jak jste to proměnili!
Ale nejen to přispělo k příjemnému pobytu u Vás.
Líbila se nám i malebná obec Křepice, jeho okolí a jeho obyvatelé…..hlavně nás udivilo, že nás zdravily na ulicích děti…..to se v dnešní době vidí málo kde!
Přejeme Vám mnoho spokojených klientů a hodně pozitivní energie do dalších let
…rádi se opět vrátíme
S pozdravem manželé Wrožynovi

Dobry den, p. Hajkova, kedze sme sa v sobotu spolu nestretli, ked sme odchadzali, chcem sa Vas aspon touto cestou velmi pekne podakovat za uzasny tyzden, ktory sme u vas stravili.
Boli sme maximalne spokojni so vsetkym, Morava je krasna zem s prijemnymi a milymi ludmi.
Verte tomu, ze sa postarame o reklamu pre vas na SK.Este raz velka vdaka a snad niekedy do skoreho videnia nech sa vam dari
s pozdravom
Nina Janikova

Dobrý den paní Hájková,
jen jsem Vám chtěla napsat, žej sme v pořádku dorazili domů.
Ještě jednou moc děkujeme, líbíilo se nám u Vás a rádi vás doporučíme dále.

Hezký den.

Jana Veselovská, Teplá

Zpráva:
Dobrý den paní Hájková,

Velmi se nám u Vás líbilo, vše bylo perfektní jak ubytování tak jídlo,obsluha i bazén se saunou…
Máte velice hezký penzion, přejeme Vám hodně spokojených hostů kteří se budou rádi vracet. Doufám že i my se ještě někdy v budoucnu uvidíme.S pozdravem p.Skalski s manželkou a přátelé. děkujem…

Paní Hájková,

ještě jednou Vám chceme s manželem moc poděkovat za pobyt u Vás.Moc příjemně na nás zapůsobilo chování všech lidí se kterými jsme se ve Vašem okolí setkali .Byli bychom rádi,kdyby jsme k Vám mohli ještě někdy přijet.
Mějte se moc hezky a pozdravujte manžela.

Dobrý den,
jen by jsme Vám touto cestou chtěli poděkovat za super pobyt, ikdyž krátký a za výbornou obsluhu a jídlo u Vás v restauraci. Ráno jsme se s Vámi již nepotkali, tak aspoň touto cestou. Určitě až příště budeme mít cestu na Moravu zvolíme Vás
Pěkný den.
Burdová

Krásný den paní Hájková,
moc se nám u Vás líbilo. Děkujeme a přeji sluníčkové dny. Monika NOVOTNÁ

Dobry den manzelia Hajkovi,
touto cestou by sme sa este raz chceli podakovat za prijemny pobyt vo vasom peknom a cistom penzione,pochvalit vasu kuchynu a prijemny personal.Zelame vam vsetko dobre,nech mate len spokojnych hosti a ked budeme mat cestu okolo,urcite sa stavime.
Ivana a Robert Havrillovi
********************************************************************************************************************************************************____________________________________________________________________________________________________________________________

Rádi bychom poděkovali za milý a ochotný přístup paní Hájkové. Váš penzion je ideální a klidné místo pro svatební obřad v krásné zahradě, který se bohužel nekonal kvůli komplikacím, které u nás nastali, ale určitě ostatním novomanželům svatební obřad na zahradě doporučujeme. Kaskádová zahrada je úplně ideální na svatební obřad i svatební fotky.

Výzdoba svatební hostiny byla podle mých představ překrásná a pečlivě připravená a to musím poděkovat paní aranžérce Haně Vystoupilové za milý a ochotný přístup. Skvělá domluva i komunikace.

Jídlo bylo výborné a porce velké. Všichni svatebčané si moc pochutnali, nacpali si pupky a bylo to vidět na prázdných talířích, co odnášel personál. Bylo znát, že paní majitelka vaří nejen dobře, ale i s láskou. Personál byl ochotný, usměvavý a příjemný.

Děkujeme za uskutečnění naší svatby ve Vaší útulné restauraci. Všem svatebčanům se prostředí líbilo.

Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně milých a spokojených zákazníků, jako jsme byli my s manželem.

S pozdravem

Kendíkovi
**********************************************************************************************************************************************

Dobrý den Hájkovi,
rádi bychom poděkovali za velice příjemný pobyt ve vašem penzionu, za ubytování, bazén, saunu, za vynikající jídlo ve vaší restauraci.
Určitě vás budeme všem doporučovat. Přejeme vám jen milé, příjemné a spokojené hosty a vše nejlepší do dalšího podnikání.
Alena a Pavel „Baldovi“ Jaroměř

Ing. Alena Baliharová

**************************************************************************************************************************************************

Včera 3. 8. 2016, 19:05:31

Moc děkujeme za krásný pobyt a vřelé přivítání panem a paní Hájkovými, kteří se nám velmi ochotně věnovali.Za vřelé a sympatické jednání celého personálu. Krásné prostředí s využitím krytého bazénu, lehátek atd. které děti nadchlo hned při příjezdu.Velkou pochvalu si také zaslouží i kuchař a spol. Všechny prostory penzionu čisté a útulné. Pobyt jsme si užily a těšíme se, že se k Vám určitě vrátíme. Pobyt u Vás vřele doporučuji všem a hlavně rodinám s dětmi. S pozdravem Bednářovi a Hutterovi

© 2008 Ubytování U Hájků | Penzion a restaurace v obci Křepice. | Created by MFÁčko | Mapa stránek
Penzion U Hájků v Křepicích hodnocení